Hotel Orsa Maggiore***, pomenovaný po jednom z najjasnejších súhvezdí na nočnej oblohe, je synonymom pre eleganciu a pohodlie. Tento trojhviezdičkový hotel sa rozprestiera v čarokrásnej časti Porto Ponente, ktorá je známa svojou kľudnou atmosférou, vytvárajúc tak ideálne miesto pre všetkých, ktorí túžia po relaxačnom a pohodovom pobyte.

Hotel je vzdialený len 350 metrov od fascinujúcej čiernej pláže, ktorá láka svojím jedinečným vzhľadom a príjemným prostredím. Len o niečo ďalej, 850 metrov od hotela, sa nachádzajú sopečné bahná, kde si návštevníci môžu vychutnať pokoj a ticho prírody. Nedávna rekonštrukcia hotela, dokončená v roku 2019, zvýraznila modernú eolskú architektúru, pričom bola zvolená paleta mediteránnych farieb. Takto hotel spája tradičný štýl s moderným komfortom a svojim hosťom zaručuje dostatok priestoru pre relaxáciu vo voňavej záhrade, z ktorej sa naskytá nezabudnuteľný výhľad na majestátny kráter.

Ubytovacie kapacity hotela Orsa Maggiore*** sú skutočne pestré. K dispozícii je 25 izieb, každá z nich je kompletne zrekonštruovaná s dôrazom na podrobné detaily a zachovanie svetlých južanských tónov.

Izba YOUNG, ktorá sa rozprestiera na útulných 14 metroch štvorcových a je vybavená vlastným balkónom. Z balkóna sa naskytá idylický výhľad na Monte Lentia, čo dodáva izbe osobitý čaro. Vybavenie izby zahŕňa všetky moderné vymoženosti, vrátane kúpeľne s denným svetlom.

Izba ŠTANDARD, ktorá s rozlohou 18 metrov štvorcových ponúka dostatok priestoru na pohodlný odpočinok. Jej súčasťou je balkón so stolom a stoličkami, kde si môžu hostia vychutnať chvíle ticha s výhľadom do záhrady alebo na bazén. Samozrejmosťou je aj komfortne zariadená kúpeľňa.

Izba PLUS, umiestnená na prvom poschodí, o rovnakej rozlohe ako ŠTANDARD, ponúka balkón s posedením a výhľadom na záhradu s bazénom a skalnú formáciu Levante pri sírnom jazierku. Vybavenie izby zahŕňa všetko potrebné pre pohodlný pobyt, vrátane kúpeľne s oknom a županom pre hostí.

Izba PREMIUM s rozlohou 19 metrov štvorcových a súkromnou terasou veľkou 13 metrov štvorcových. Na tejto terase sú pre hostí pripravené ležadlá, z ktorých sa naskytá neopakovateľný výhľad na kráter a hotelový bazén.

Izba SUPERIOR je synonymom pre luxus a ticho, s odhlučnenými stenami a rozlohou 14 metrov štvorcových. Terasa o veľkosti 20 metrov štvorcových je ideálnym miestom pre oddych vo dvojici alebo s knihou. Izba je vkusne zariadená v eolskom štýle a kúpeľňa je vybavená oknom a županmi pre ešte väčší komfort.

DELUXE izba je skutočným skvostom hotela, s rozlohou 19 metrov štvorcových a pridaným luxusom dvoch vchodov, súkromnej záhradky a terasy. Táto terasa je vybavená kuchynkou, čo umožňuje hosťom vychutnať si dovolenku s pocitom domova. Priestranná kúpeľňa so sprchou.

SUITE JUNIOR je priestranná, svetlá izba na druhom poschodí s veľkou terasou, na ktorej sa nachádzajú ležadlá. Z terasy sa naskytá úchvatný výhľad na kráter. Zvukotesná kúpeľňa s veľkou sprchou.

Všetky izby sú vybavené modernými pohodlnosťami, ako sú sprchový kút, fén, telefón, wi-fi, satelitná televízia, minibar (zahrnutý v cene v izbách PREMIUM, SUPERIOR a SUITE), župany (v izbách PLUS, SUPERIOR, SUITE), varná kanvica (vo všetkých izbách okrem izieb YOUNG), kávovar (v izbách SUPERIOR a SUITE), trezor a klimatizácia, ktoré zabezpečujú, že pobyt bude nielen pohodlný, ale aj bezstarostný.

Stravovanie v hoteli Orsa Maggiore*** je skutočným gastronomickým zážitkom. Kontinentálne raňajky vo forme bufetových stolov sa skladajú z miestnych a sicílskych špecialít, čerstvého ovocia, dezertov a ďalších lahôdok. Hotelová reštaurácia, situovaná na veľkej terase s výhľadom na záhradu a bazén, ponúka večernú ponuku A´ la carte s typickými špecialitami a bohatým výberom vín. Obedy si môžete vychutnať v tieni stromov, s výberom z chutnej pizze, grilovaných rybách a zeleniny priamo z hotelovej záhradky.

Hosťom hotela Orsa Maggiore*** je k dispozícii veľká hala, trezor na recepcii, slnečná terasa a bazén s hydromasážou, kde sú pripravené slnečníky, ležadlá a uteráky. Pre milovníkov nápojov je tu vnútorný bar, kde si môžete dopriať nealkoholické nápoje alebo kvalitné aperitívy. Hotel ponúka aj transfer pri príchode a odchode z ostrova, ako aj kyvadlovú dopravu podľa stanoveného harmonogramu. Pre hostí je pripravené aj nestrážené parkovisko. Milovníci zvierat ocenia, že sú malé zvieratá povolené, avšak je potrebné ich nahlásiť vopred. Platby sú možné kartami VISA a Mastercard. Príchod do hotela je stanovený na 14:00 hodinu a odchod na 10:30 hodinu.

Cena na osobu.
[ws_table id=”1″]

Zľava
30% 3.a 4.lôžko dospelí
50% deti 3-11 rokov
Možnosť doobjednať polpenziu priamo na mieste pobytu.

Cena zájazdu zahŕňa: leteckú dopravu Bratislava – Catania – Bratislava, transfer z letiska do prístavu a späť, lodné spojenia, ubytovanie na vybraný počet nocí • stravovanie podľa výberu • služby delegáta, insolventnosť CK
Cena zájazdu nezahŕňa: povinné letiskové a servisné poplatky 160 EUR/osoba nad 2 roky, povinný rezervačný poplatok dieťa do 2 rokov 60 EUR , komplexné cestovné poistenie 1,70 EUR/osoba/deň , fakultatívne služby

Pobytová taxa/ splatná na mieste pobytu /:podľa rozhodnutia/vyhlášky miestnych úradov môže byť vyberaná pobytová taxa spravidla 5 EUR/osoba. Aktuálna informácia bude uvedená v pokynoch na cestu.