arrow_1_green

V srdci pobrežia, kde minerálne vody obmývajú pláž Levante, môžete nájsť hotel EROS, štvorhviezdičkový skvost, ktorý sa pýši nádherným výhľadom na majestátny kráter, ktorý sa týči v diaľke. Tento hotel nie je len obyčajným miestom na ubytovanie, ale skutočným útočiskom oddychu a pokoja, ktorý svojim hosťom poskytuje nezabudnuteľný zážitok.
Ponúkajúc iba 25 izieb, hotel EROS sa vyznačuje intímnou a osobitou atmosférou, ktorá je ďaleko od rušného davu veľkých rezortov. Každá izba je zariadená s dôrazom na detail a moderný komfort, čo hostí okamžite uchváti. Štyri z izieb sa môžu pochváliť úchvatným výhľadom na nekonečné modré more, zatiaľ čo jedna veľká rodinná izba ponúka dostatok priestoru a pohodlia pre tých, ktorí cestujú spoločne s deťmi či blízkymi. Ostatné izby majú okná obrátené do pokojnej záhrady. V každej izbe nájdete moderné vybavenie ako televízor so satelitným príjmom, trezor pre vaše cennosti, minibar s výberom osviežujúcich nápojov a samozrejme klimatizáciu, ktorá zabezpečí príjemnú teplotu počas horúcich letných dní. Kúpeľňa je vybavená kvalitnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov, čo oceníte najmä po návrate z pláže alebo bazéna.
Hostia, ktorí sa rozhodnú stráviť večer v hoteli,si môžu vychutnať osviežujúci drink na hotelovom trávniku, ktorý je ako stvorený pre chvíle relaxu a odpočinku. S pohárom v ruke a s výhľadom na tichú hladinu mora sa každý večer mení na nezabudnuteľný zážitok.
Pre tých, ktorí by radi preskúmali okolie, hotel EROS ponúka možnosť prenajať si bicykel alebo loď priamo na recepcii, takže dobrodružstvo je na dosah ruky. A len pár minút chôdze od hotela sa nachádzajú liečivé sopečné bahno a horúce minerály, ktoré sú známe svojimi regeneračnými a terapeutickými účinkami.
Návšteva hotela EROS je teda nielen o ubytovaní, ale o celkovom zážitku, ktorý je doplnený o priateľskú atmosféru a osobný prístup k hosťom, ktorý z tohto miesta robí naozajstný raj na zemi.

Cena na osobu.
[ws_table id=”4″]Zľava
30% 3. a 4. lôžko

Cena zájazdu zahŕňa: leteckú dopravu Bratislava – Catania – Bratislava, transfer z letiska do prístavu a späť, lodné spojenia, ubytovanie na vybraný počet nocí • stravovanie podľa výberu •hotelový transfer pri príchode a odchode na/z Vulcana, služby delegáta, insolventnosť CK
Cena zájazdu nezahŕňa: povinné letiskové a servisné poplatky 160 EUR/osoba nad 2 roky, povinný rezervačný poplatok dieťa do 2 rokov 60 EUR , komplexné cestovné poistenie 1,70 EUR/osoba/deň , fakultatívne služby
Pobytová taxa/ splatná na mieste pobytu /:podľa rozhodnutia/vyhlášky miestnych úradov môže byť vyberaná pobytová taxa spravidla 5 EUR/osoba. Aktuálna informácia bude uvedená v pokynoch na cestu.