Prípravky z liečivého bahna Vulcano

Telo

Zvláčňujúce telové mlieko z bahna

Anticelulitídny krém Fango

Termoaktívny anticelulitídny krém Fango

Sopečné bahno

Termoaktívne sopečné bahno

Šampón na vlasy a telo z termálnej vody

Tvár

Krém na tvár z minerálnej vody

Čistiaca bahenné maska

Vyvažujúca bahenná maska

.

Prípravky z Aloe Vera

Čistiaci gél z aloe a termálnej vody

Gél z aloe a termálnej vody

.
Trichologické prípravky

Krém na vlasovú pokožku

Vlasová pokožka – sérum

Šampón vlasy a telo z termálnej vody

.
Mydlá

Mydlo z termálneho bahna – vôňa kručinka

Mydlo z termálneho bahna – vôňa pomarančový kvet

Mydlo z termálneho bahna – vôňa pomaranč a škorica

Mydlo z termálneho bahna – vôňa citrón

Mydlo z termálneho bahna – aloe vera

Všetky kozmetické prípravky sú dermatologicky testované.

V prípade záujmu možnosť objednania prípravkov na mailovej adrese oxalis.vulcano@gmail.com alebo telefonicky +421 948/441 464. Doba doručenia cca 10 dní
Poštovné, balné a poistenie zásielky 0,5 kg-2,0 kg 19€, 2,5 kg-3,5 kg 26€

Momentálne prípravky nedostupné.

 

 

 


Telové mlieko z termálneho bahna

200 ml 23,00 €
400 ml 38,00 €

Zmäkčujúci / Upokojujúci / Vysušená pokožka hydratácia / Pružnosť

Hydratačný telový krém z termálneho bahna zrejúci v sírnej vode na Vulcane sa zrodil pre podporu rovnováhy a blahobytu potrebného odjakživa.

Je vhodný najmä pre časti tela pokryté suchou, hrubou a šupinatou pokožkou.

Plní funkciu doplnkovej liečby pri ekzémoch, psoriáze, ichtyóze, atopickej dermatitíde, ale pomáha aj pri silnom svrbení pokožky a jej podráždení spôsobenom vplyvom vonkajších faktorov.

Vďaka prítomnosti rastlinných extraktov a prírodných zvlhčujúcich faktorov intenzívne hydratuje pokožku a upokojuje ju. Výsledkom je hladká, hydratovaná, čistá a obnovená pokožka.

Drenážny anticelulitídny krém

200 ml 32,00 €
500 ml 52,00 €

Zadržiavanie vody / Lokalizované usadzovanie podkožného tuku v tele

Liečebný krém slúži na odstránenie celulitídy a nahromadeného podkožného tuku. Jeho vynikajúce účinky boli dosiahnuté vďaka prítomnosti termálnej vody a bahna z Vulcana, ako aj bohatých rastlinných výťažkov, ktoré zlepšujú ohybnosť a elasticitu pokožky. Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie: aplikuje sa na postihnuté miesta a masíruje sa až do úplného vstrebania.

Varovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu veterných a tepelných zdrojov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti.

Pred prvým použitým je potrebné krém otestovať, aby sa zabránilo alergickej reakcii. Vyhnúť sa kontaktu s tvárou a očami.

Termoaktívny drenážny anticelulitídny krém

200 ml 32,00 €

500 ml 62,00 €

Zadržiavanie vody / Lokalizované usadzovanie podkožného tuku v tele

Liečebný krém slúži na odstránenie celulitídy a nahromadeného podkožného tuku. Jeho vynikajúce účinky boli dosiahnuté vďaka prítomnosti termálnej vody a bahna z Vulcana, ako aj bohatých rastlinných výťažkov, ktoré zlepšujú ohybnosť a elasticitu pokožky. Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie: aplikuje sa na postihnuté miesta a masíruje sa až do úplného vstrebania. Prípravok spôsobuje zahrievanie. Ľahké podráždenie a začervenanie pokožky je prejavom intenzívneho prekrvenia, čo je pre žiadúci výsledný efekt.

Varovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu veterných a tepelných zdrojov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti.

Pred prvým použitým je potrebné krém otestovať, aby sa zabránilo alergickej reakcii. Vyhnúť sa kontaktu s tvárou a očami.

Sopečné bahno

100 ml 18,00 €
200 ml 30,00 €
500 ml 62,00 €

Jeho použitie je vhodné pri kĺbových a svalových bolestiach, znižuje žilovú stagnáciu, prispieva k zlepšovaniu lokálnej adipozity. Ideálne pre kožné problémy ako akné, psoriáza a seborea.

Má čistiace a antiseptické vlastnosti a je výborným kozmetickým doplnkom pre okamžitý pocit pohody.

Použitie: pred použitím bahno premiešať, aplikuje sa na postihnuté miesta a nechá sa pôsobiť po dobu 30 minút. Dôkladne opláchnuť teplou vodou. Použiť 3-krát týždenne po dobu 8/10 týždňov.

Varovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste, mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek bahna.

Termoaktívne sopečné bahno

100 ml 20,00 €
200 ml 32,00 €
500 ml 65,00 €

Mikrocirkulácia /Usadzovanie tuku v tele (adipozita)

Jeho použitie je vhodné pri kĺbových a svalových bolestiach, znižuje žilovú stagnáciu, prispieva k zlepšovaniu lokálnej adipozity. Ideálne pre kožné problémy ako akné, psoriáza a seborea.

Použitie: pred použitím premiešajte, aplikujte na postihnuté miesta a nechá sa pôsobiť po dobu 20-30 minút. Dôkladne opláchnuť teplou vodou.

Prípravok spôsobuje zahrievanie. Ľahké podráždenie a začervenanie pokožky je prejavom intenzívneho prekrvenia, čo je pre žiadúci výsledný efekt.
Varovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti.
Otestujete pred použitím, aby sa zabránilo prípadnej alergickej reakcii. Vyhnúť sa kontaktu s tvárou a očami.

1844fa_9198da6e5551482384b41003e2cfd520-mv2

Šampón – telo a vlasy

200 ml 18,00 €
500 ml 35,00 €

Ustálenie produkcie kožného mazu/Upokojujúci
Sprchový šampón a šampón na všetky druhy vlasov.
Špeciálne zloženie šampónu z termálnej vody a bahna zaručuje, že počas používania príde k redukcii mastnoty, ktorú spôsobujú povrchovo aktívne látky.
Podporuje odstránenie šupín. Upokojuje začervenanie a svrbenie pokožky.

Účinok: Dezinfikuje, normalizuje, regeneruje, upokojuje a ochraňuje.

Použitie: Naneste šampón na pokožku a na mokré vlasy, masírujte, kým nevznikne bohatá pena, potom dôkladne opláchnite. V prípade silne šupinatej pokožky (psoriáza, seboroická dermatitída) sa šampón odporúča v kombinácii so sérom a krémom na vlasovú pokožku.
Varovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.

Linea viso

Krém na tvár s obsahom termálnej vody

50 ml 20,00 €

Hydratačný/Upokojujúci

Obsahuje termálnu vodu z Vulcana, obohatenú účinnými látkami rastlinného pôvodu, ktoré majú hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky. Vďaka nej používanie krému prinesie uspokojivé výsledky v starostlivosti o pleť.

Použitie: aplikujte 2-krát za deň na tvár, krk a dekolt.

Aplikácia krému zanecháva na pokožke ochranný film, ktorý ju chráni pred vonkajším pôsobením. Prítomnosť prírodného hydratačného faktora, ktorého úlohou je obnovenie normálnej hladiny vlhkosti v pokožke a udržiavanie ochranného filtra, zabezpečuje optimálnu hydratáciu, zachovanie tónu pleti a jej pevnosť.

Bahenná maska

100 ml 20,00 €

Čistiaca

Obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré majú na pleť vyvažujúci, ochranný, regeneračný a omladzujúci účinok. Brusnicový extrakt a Aloe Vera Gel pôsobia hydratačne, tlmia začervenanie pokožky, pleti prinášajú regeneráciu a rýchle hojenie. Maska vytvára ochranný filter, ktorý umožňuje pokožke absorbovať všetky účinné látky, ktoré sú v nej obsiahnuté.

Použitie: naneste vrstvu prípravku na tvár, je potrebné vyhýbať sa oblasti okolo očí, a nechajte pôsobiť 10-15 minút. Jemne odstráňte vatovým tampónom a opláchnite teplou vodou. Poznámka: minerálne látky, ktoré pôsobia na pleť, sú obsiahnuté v prítomných granulách.

Linea tricologica

Bahenný krém na vlasové korienky

100 ml 20,00 €

Deskvamačný/Čistiac​i/Upokojujúci​

Určený pre nadmerné olupovanie pokožky hlavy ako doplnková liečba v prípadoch seboroickej dermatitídy, psoriázy a​ vo všetkých prípadoch narušeného keratínu.​

Vysoký obsah sírnej vody z Vulcana a mineralizovaného bahna v spojení s

anti činidlom ako je napr. kyselina salicylová, znižuje tvorbu šupín na pokožke hlavy a vedie až ich k úplnému odstráneniu. Zároveň dezinfikuje, obnovuje, chráni a zvláčňuje pokožku hlavy. Maska pôsobí ako zábal umožňujúci vlasovej pokožke absorbovať všetky účinné látky, ktoré sú v nej obsiahnuté.

Použitie: Po umytí šampónom použite zábal priamo na vlasovú pokožku a jemne masírujte. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Odporúča sa používať 1-2 krát týždenne.

Lotion sérum pre vlasovú pokožku

30 ml 15,00 €

Deskvamačné/Dezinfekčné/Čistiace

Táto minerálna voda s bohatou koncentráciou síry, v spojení s prítomnosťou keratolického činidla ako je kyselina salicylová a alantoín, podporuje odstraňovanie a elimináciu šupín z vlasovej pokožky. Uvedené zložky v spojení s aloe vera, ktoré majú upokojujúce a hydratačné účinky, poskytujú špecifickú liečbu všetkých stavov spojených so svrbením pokožky a jej olupovaním (seboroická dermatitída, psoriáza, lupiny a pod.). Je bohatým zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín (kyselina gama-linoleová a kyselina linoleová). Sú v nej tiež zastúpené výťažky z pupalky, boráka lekárskeho, ríbezle a kamilky, ktoré taktiež obsahujú dôležité látky pri liečbe suchej a šupinatej pokožky a pôsobia zároveň ako zmäkčovadlo. Vytvárajú ochranný film pre pokožku hlavy.

Ako používať: naneste niekoľko kvapiek denne na postihnuté oblasti. Neoplachujte.

Linea all'aloe

1844fa_146419270abd4d8bb5e23cddd6ad4d41-mv2

Gél z aloe a termálnej vody

200 ml 20,00 €

Upokojujúci/Osviežujúci

Vysoký obsah extraktu z aloe vera a termálna voda z Vulcana dodávajú gélu intenzívny upokojujúci, osviežujúci, hydratačný a anti-začervenajúci účinok. Aloe vera gél, výťažok zo strednej časti rastliny Aloe Barbadensis Miller, pôsobí antisepticky, antibakteriálne, má priaznivé účinky na hojenie rán a zvyšuje produkciu ľudských fibroblastov (bunky zodpovedné za produkciu kolagénu a elastínu). Jeho aplikácia poskytuje okamžitú úľavu pre podráždenú pokožku a napomáha rýchlemu hojeniu drobných poranení kože, pričom zároveň regeneruje kožné bunky. Prítomnosť extraktov nechtíka a harmančeka pôsobí na pokožku upokojujúco a osviežujúco. Gél môže byť použitý ako pomocník v prípade bodnutia hmyzom, kedže odstráni svrbenie a začervenanie kože.

Ako používať: naneste tenkú vrstvu gélu na postihnuté miesta, ľahko masírovať až do vstrebania.

1844fa_96364df64a404a688be458b56e02b344-mv2

Čistiaci prípravok z aloe a termálnej vody
120 ml 15,00 €

Upokojujúci/Jemný

Špeciálne pripravený pre uchovaniu celistvosti citlivej pokožky a pokožky, ktorá má tendenciu sa mastiť. V termálnej vode pochádzajúcej z Vulcana sú bohato zastúpené výťažky z aloe vera, harmančeka a nechtíka lekárskeho.

Účinok: jemný, čistiaci, zvlhčujúci a upokojujúci.

Ako používať: naneste produkt na postihnuté miesta, masírujte a potom dôkladne opláchnite.

Linea Saponi

Mydlo z termálneho bahna Aloe Vera

125 g 7,00 €

Upokojujúce/Ochranné

Jemne čistí a ochraňuje, pokožke dodáva príjemný pocit sviežosti a pohodlia.
Použitie: používa sa ako bežné mydlo. Jemnú penu treba opláchnuť vodou.
Uchovávať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.

Mydlo z termálneho bahna Ginestra

Čistiace/Zmäkčujúce

Obnovuje a čistí pleť, po použití je pokožka pekná a svetlá, má antiseptické vlastnosti.

Použitie: používa sa ako bežné mydlo. Jemnú penu treba opláchnuť vodou. Uchovávať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.

Mydlo z termálneho bahna Pomarančový kvet

Regeneračné/Vyživujúce

Zabezpečuje rovnováhu ochrannej funkcie pokožky, regeneruje ju a vyhladzuje.

Použitie: používa sa ako bežné mydlo. Jemnú penu treba opláchnuť vodou. Uchovávať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.

Mydlo z termálneho bahna Citrón

Osviežujúce/Stimulujúce

Dodáva nezameniteľný pocit sviežosti a podporuje stimulačnú a čistiacu činnosť pokožky.

Použitie: používa sa ako bežné mydlo. Jemnú penu treba opláchnuť vodou. Uchovávať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.

Mydlo z termálneho bahna Pomaranč – Škorica

Zabezpečujúci rovnováhu/Revitalizačný

Zvlášť sa odporúča pre starnúcu a znečistenú pokožku. Má upokojujúce a dezodorančné účinky.

Použitie: používa sa ako bežné mydlo. Jemnú penu treba opláchnuť vodou. Uchovávať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetelných a tepelných zdrojov.